genco arı | müzik sözlük
kendisini ilk keşfettiğim de acayip mutlu olduğum efsane bir caz piyanisti, prodüktör. gerçekten acayip bir müzikal beyni var. özellikle erkan oğur'un ''mor dağlar'' bestesini yorumlamasına hastayım. internette kısa bir araştırma sonucunda 169 IQ olduğunu öğrendim. ayrıca öyle bir geçer zaman ki, adını feriha koydum gibi iyi dizilerin müziklerini yapmış. 9 yaşında piyano bölümüne girmiş. yarı dönem de 6 sınıf atlayarak konservatuar müfredatını değiştirmiş. muazzam değil mi?

videogenel olarak yapmış olduğu müzik bana anlaşılır gelse de, bazı şarkıları gerçekten hemen anlaşılmıyor. bu yüzden çok seviyorum genco arıyı. ve sürekli ters köşe yapan bir yapısı var sanırım. yıldız tilbe'nin 2020 yılın da çıkarttığı ''Seninle Derdim Çok'' albümünün aranjörlüğünü genco arı yapmış.

sonuç olarak ülkemizin ender yeteneklerinden olan genco arı, gerçekten iyi bir müzik adamı. kendisini her zaman dinliyorum. öneriyorum da.

son olarak genco'dan manyak bir ''vazgeçtim'' performansı dinleyelim,

video(bkz:konservatuar)
yıllar boyunca konservatuarda piyano eğitimi görmüş, hızını alamamış üstüne ses mühendisliği okumuş saygı değer yetenek. wizart albümünden ı knew muazzam.